%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%A1%20%D7%9E%D7%91%

ד"ר עמוס שמואלי

בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים. בעל תואר דוקטור לרפואה וטרינרית D.V.M. ד"ר עמוס שמואלי רופא בעל ניסיון רב שנים בתפקיד וטרינר בכיר ברשת מרפאות פט-קייר.

ניסיון קליני רב בטיפול וטרינרי בכלבים, חתולים ובחיות אקזוטיות, כולל טיפול נמרץ וניהול מחלקות אישפוז.

מצטיין בכירורגיה והתמודדות עם מקרי חירום, כולל רפואה בזמן אמת והחייאות.

הסמכות מתקדמות  בכירורגיה, רפואת עור, רפואת עיניים, אולטראסאונד ורפואת פנים בחיות מחמד. גישה מצויינת לבעלי חיים ולבני אדם.

ד"ר עמוס שמואלי נשוי באושר לד"ר אלינה שיינר ולהם שני ילדים + כלב וחתול.

"רפואת חיות אינה מקצוע, היא שליחות."

ד"ר סיון מגדל

סיון בחצר.jpg
mom pic.jpg

איילין רוזן

נולדה וגדלה בקנדה הרחוקה, עסקה בתחומים מגוונים בהם הוצאה לאור, הפקת פסטיבלים ועסק פרטי מצליח בתחום הקוסמטיקה. הצטרפה לצוות המרפאה בשנת 2019 ללא ניסיון, אך עם לב גדול ואהבה רבה לבעלי חיים. השתלבה במהירות ומסייעת יום יום לשפר את המרפאה ולא פחות את החוויה של חיות המחמד שמגיעות לטיפול בידיה המסורות. מגדלת באושר את בתה, את מייסי ואיימי הכלבות האחיות ו-4 חתולים שזכו להיאסף לביתה - זאפה, גורית, נזק ופריצי.
"העזרה לחסרי הישע מוציאה מאנשים את הטוב שבהם"

הילה שמואלי

נולדה וגדלה בעיר אשדוד. היתה במסלול לוחמות בפיקוד העורף. עם שחרורה מצה"ל החליטה להצטרף לצוות כאסיסטנטית במקביל ללימודי עיצוב פנים ואדריכלות. הילה היא אחייניתו של ד"ר עמוס שמואלי ומגדלת באהבה את הכלבה צ'ילי יחד עם בן זוגה.
 "כל המציל חיה כאילו הציל עולם ומלואו"
הילה לילו סטיץ.jpg

בוגרת לימודי וטרינריה באוניברסיטה העברית בירושלים לתואר דוקטור לרפואה וטרינרית D.V.M. עם סיום הלימודים בשנת 2012 התקבלה מיד לתוכנית סטאז' מתקדמת (אינטרנשיפ) בבית החולים הוטרינרי האוניברסיטאי בבית דגן, במהלך שנה זו התמקצעה ברפואת חירום וטיפול נמרץ של חיות מחמד. 

הסמכות מתקדמות ברפואת חירום, רפואה פנימית, פתולוגיה קלינית וכירורגיה. 

לד"ר סיון מגדל כלב בשם סאנצ'ו בו מטפלת בחום ואהבה.

 

 
"חיות טובות לב צריכות טיפול טוב שבא מהלב"